Kontakty ze specjalistami  dla Rodziców naszych przedszkolaków w celu
uzyskania pomocy i indywidualnych wskazówek do pracy z dziećmi

Logopeda
Mariola Sitarz  msitarz1@o2.pl poniedziałek-piątek  11.00-12.00


Urszula Niewiarkiewicz-Głąb  ulalogwwrd@wp.pl


Marlena Szurgot  m.szurgot@wp.pl  poniedziałek, wtorek 7.30-13.00


Marzena Okapiec  marzena.okapiec@gmail.com


Psycholog
Danuta Rabuczewska Łozowska dlozowska1@wp.pl  środa-piątek 8.00-16.00
Po nawiązaniu kontaktu mailowego możliwość rozmowy telefonicznej


Patrycja Smolak patrycja.smolak22@gmail.com środa i czwartek


Nauczyciel WWRD
Dominika Kostrubiec  dominikawwrd@wp.pl   wtorek i czwartek  10.00 –
12.00


Muzykoterapeuta
Justyna Kowalik  justyna.s-kowalik@wp.pl poniedziałek 8.00-9.00 i czwartek 13.00-14.00


Terapeuta SI
Elżbieta Dobrowolska  ela.dobrowolska5@gmail.com   wtorek i czwartek
17.00-18.00


Rehabilitant ruchowy
Robert Lasota  lasota.robert02@gmail.com  poniedziałek – piątek 
9.00-17.00