Żabki           konsultacje poniedziałek i środa  godz 13.00-14.00
Kontakt              zabki2020ppi51@wp.pl


Smerfy        konsultacje    wtorek i czwartek godz 10.00- 11.00
Kontakt              Smerfy2019@ppi51.opole.pl


Stokrotki        konsultacje     wtorek i piątek     godz . 14:00-15:00.
Kontakt               stokrotki1920@op.pl


Biedronki       konsultacje     wtorek i czwartek   godz 16.00-17.00
Kontakt         grupabiedronka19@gmail.com


Skrzaty       konsultacje     wtorek      godz. 15.00-17.00
Kontakt              skrzaty@ppi51.opole.pl


Motylki        konsultacje   w czwartki     godz 10.00- 12.00
Kontakt           motylki@ppi51.opole.pl


Niezapominajki      konsultacje poniedziałek i czwartek godz. 10.00-11.00
Kontakt       niezapominajki2020@gmail.com


Pajacyki       konsultacje     środa         godz . 11.00-13.00
Kontakt           pajacyki2020@o2.pl


Słoneczka       konsultacje     środa        godz. 11.00-13.00
Kontakt sloneczka@ppi51.opole.pl


Pszczółki      konsultacje       na bieżąco
Kontakt     pszczolki2019@ppi51.opole.pl