Drodzy Rodzice!

Wiemy, że sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy jest bardzo trudna zarówno dla Was, jak i dla dzieci, jednak wierzymy, że jak najszybciej spotkamy się w przedszkolu i wszystko wróci do normy.

Do tej pory w naszej zakładce “Żabki” codziennie wysyłaliśmy dla dzieci materiały tak, aby mogły się pobawić i popracować w domu.

Od środy (tj. 25.03.2020 r.) obowiązuje nas realizacja podstawy programowej. W związku z tym będziemy przesyłać dzieciom materiały (tak jak do tej pory) związane z tematyką danego tygodnia.

Prosimy o założenie teczek, w których dzieci będą gromadzić wszystkie swoje prace wykonane w domu (karty pracy, prace plastyczne itp.). Po powrocie do przedszkola każde dziecko przyniesie swoją teczkę.

Prosimy również o przesyłanie zdjęć przedstawiających jak dzieci spędzają czas w domu oraz jak wykonują poszczególne zadania (adres e-mail podany niżej).

W obecnej sytuacji w przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby skontaktowania się z nami uprzejmie prosimy o wysyłanie wiadomości na grupową skrzynkę e-mailową: zabki2020ppi51@wp.pl .

Bardzo dziękujemy za pomoc i wyrozumiałość 😉