Domowe Przedszkole cz. 2

Drodzy Rodzice, Kochane Stokrotki,

Rodzicom dziękujemy za nadesłane zdjęcia. Drogie dzieci… widzimy, że miło spędzacie ten trudny dla nas wszystkich czas. Cieszymy się, że się Wam nie nudzi. Oto fotorelacja z ostatnich dni u Stokrotek…

Zosia wykonała jedno z pierwszych przesłanych przez nas zadań i wyhodowała piękną, ogromną fasolkę! Szlifuje też swoje umiejętności malarskie. Karolek bawi się w kodowanie A to przecież poważne zadanie! Antoś także koduje, maluje, klei, wycina i wraz z siostrą robi kolejne ozdoby świąteczne. Michalinka dużo pracuje: posegregowała wszystkie swoje zwierzątka i dinozaury, rozwiązywała zadania, bawiła się z braciszkiem, grała też w planszówki. Zuzia kontynuuje eksperymenty oraz… ćwiczy pisanie literek! Franio również się nie nudzi… Pomaga w pracach na działce, buduje z klocków, ćwiczy grę w Chińczyka, przygotował pyszny deser, napisał list do Zajączka (ciekawe o co w nim poprosił…), wspólnie z rodzicami stworzył własne NIEBO nad łóżkiem, a także ćwiczył na prawdziwej ścieżce sensorycznej!

Kochani, czekamy na kolejne zdjęcia (dla przypomnienia, nasz grupowy e-mail: stokrotki1920@op.pl), już wkrótce kolejna część Domowego Przedszkola.

Pozdrawiamy,

Stokrotkowe Panie: Ania, Bernadeta, Beata i Karolina 🙂