Domowe Przedszkole cz.1 :)

Witajcie kochane Stokrotki!

Bardzo cieszymy się, że tak wiele z Was wysłało do nas zdjęcia. Dobrze Was wszystkich widzieć, bo przyznamy szczerze, że już się za Wami stęskniłyśmy!

Bardzo aktywnie i kreatywnie spędzacie czas w domu…

Michalinka wykonała wiele zadań, czytała z rodzicami, rozwiązywała ćwiczenia, a nawet zrobiła makaronowe korale! Karolek ćwiczy swoje rączki i zaczął uczyć się literek! Zuzia eksperymentuje, założyła ogródek w domu, a także rozwija swoje umiejętności wokalne. Pawełek świetnie bawi się z rodzeństwem i rodzicami, ćwiczy też malowanie i wycinanie. Lila tworzy prawdziwe arcydzieła w swoim kąciku artystycznym. Franio – nasz mistrz układania puzzli, szlifuje swoje umiejętności, konstruuje niezwykłe budowle, sadzi kwiaty… Antoś także się nie nudzi, zrobił już pierwsze ozdoby wielkanocne, piękną pracę na konkurs dr Clowna oraz… kluseczki! Marysia i Natalka grają w planszówki, malują, rysują, gotują, bawią się w słoneczku na balkonie…

Jesteśmy ciekawe co robią pozostałe Stokrotki?

Czekamy na kolejne zdjęcia! Pamiętajcie też, żeby zbierać (np. w specjalnej „Stokrotkowej” teczce) wszystkie Wasze dzieła, prace, ćwiczenia, a po powrocie do przedszkola, zabrać je ze sobą!

Już niedługo kolejna porcja Waszych zdjęć…

Pozdrawiamy serdecznie,

Panie z grupy Stokrotek